Poręczny magnes do klipsów antykradzieżowych 

W dwudziestym pierwszym wieku klipsy antykradzieżowe stały się priorytetowym wyposażeniem renomowanych butików odzieżowych oraz dodatkowo sklepów z elektroniką. Jest to jeden z najlepszych sposobów na zabezpieczenie swoich produktów przed kradzieżą, dlatego wiele firm jest gotowych inwestować własne środki finansowe w tej rewolucyjny system. Na nieszczęście klipsy te posiadają także swój minus, czyli są niezwykle trudne do zdjęcia.

Jest to oczywiście ich również ogromnym plusem, gdyż złodziei nie jest wstanie zdjąć klipsa z ubrania albo sprzętu elektronicznego. Sprzedawcy muszą zostać natomiast wyposażeni w specjalne urządzenie do szybkiego zdejmowania klipsów bez ryzyka uszkodzenia sprzedawanego produktu. 
Otwieracz do klipsów typu GOLF perfekcyjnie sprawdzi się w każdym sklepie, gdyż jest to bardzo niezbyt duże i poręczne urządzenie. Bez problemu będziecie mogli zamontować go przy samej kasie, gdyż nie zajmuje dużo miejsca. Produkt ten jest wyposażony w bardzo silny magnes do klipsów, więc każdorazowo bezproblemowo poradzicie sobie z odczepieniem klipsa od ubrania albo sprzętu elektronicznego. Jest to de fakto fenomenalny produkt na polskim rynku, który warto mieć w swoim sklepie, aby błyskawicznie ściągnąć klipsa i zapakować w torebkę zakupiony przez klienta produkt. Następnym atutem tego klipsa jest bardzo niska jego cena. Klips możecie kupić za mniej więcej sto złotych, co zdecydowanie nie jest zbyt dużą stawką za ten na prawdę świetny produkt, który jest niezbędnym elementem waszego fachowego systemu antykradzieżowego. 

Zobacz więcej: detacher.